fbpx

Andrzej – Założyciel / Lead 3D – od najmłodszych lat wiedział, że będzie miał styczność z projektowaniem i nowymi technologiami. Prawie 15 lat minęło odkąd po raz pierwszy dowiedział się o grafice 3D i zaczął próbować swoich sił. W życiu zawodowym grafika i design stanowią pierwsze skrzypce. Najlepiej czuje się tworząc nowe koncepcje lub usprawniając te istniejące. Prywatnie pasjonat sportów ekstremalnych i gór.

Barbara

Barbara – Architekt Krajobrazu / Grafik – rysunek i malowanie to jej sposób na wypoczynek, a pasję do tworzenia z łatwością wykorzystuje w pracy zawodowej. Uwielbia spotykać pozytywnych ludzi w szczególności podczas podróży. Weekendy spędza na ściankach boulderowych rozwiązując “problemy”.

Kuba – Project Manager / Fotograf – powiedzieć, że ma dobre oko to jakby nie powiedzieć nic. W jego żyłach płynie krew kreatywnego analityka, który dopina wszelkie kwestie związane z organizacją. Z precyzją i planem podchodzi zarówno do tematów firmowych jak i hobby dzięki czemu łączy pasję do fotografii ze świetnymi wynikami w dziedzinach takich jak kolarstwo czy wspinaczka.

INCISIVE Studio to grupa specjalistów z różnych branż kreatywnych, od grafiki komputerowej po reżyserię i produkcję. Jesteśmy zorientowani na to, aby nasi klienci osiągali cele sprzedażowe i reklamowe.

Jeżeli jesteś producentem i chcesz przenieść prezentację swoich produktów na wyższy poziom, deweloperem i chcesz zaistnieć wśród klientów dzięki pięknym wizualizacjom, lub przedsiębiorcą z branży kreatywnej i dla Twoich klientów wykonujesz najwyższej jakości reklamy to nasze usługi są dla Ciebie.

Na początek wystarczy kilka słów o tym, w jakim momencie znajduje się Twój biznes i jaki masz pomysł na poprawę jego widoczności w mediach. W odpowiedzi zadamy kilka pytań, a resztę omówimy ze szczegółami i przedstawimy nasz plan!

Nie krępuj się: