fbpx

Wizualizacje domu – Wirex Basic

W naszym studio specjalizujemy się w tworzeniu wizualizacji architektonicznych. Staramy się, żeby każdy projekt wyróżniał się niepowtarzalnym stylem, który podkreślamy odpowiednio dobranym otoczeniem. Dzięki temu wizualizacje nie tylko przyciągają uwagę odbiorców ale są też wyróżnikiem dla konkretnego modelu. Przy tym projekcie stworzyliśmy łącznie 32 wizualizacje domów – po 8 dla każdego z czterech projektów. Poniżej przedstawiamy serię wizualizacji dla domu Wirex Basic.

WIZUALIZACJE WIREX BASIC Z OKAPAMI Z POKRYCIEM HYYGGE

Dom Wirex Basic

Dom Wirex Basic, w którym harmonijnie łączą się białe ściany z drewnianymi akcentami i ciemnym dachem. Wizualizacje tego domu prezentują go w popołudniowym ciepłym otoczeniu, które podkreśla jego klasyczny wygląd – zielona trawa i prosta roślinność. Dom Basic emanuje prostotą i elegancją, idealnie komponując się z naturalnym środowiskiem. 

Dlaczego wizualizacje poszczególnych domów różnią się od siebie?

Tworząc kilkadziesiąt wizualizacji podobnych modeli, pojawia się pokusa, aby zrobić wszystko w tym samym, jednakowym otoczeniu. Takie rozwiązanie to ogromna oszczędnością czasu. Jednak wtedy nie uzyskamy niepowtarzalnego charakteru każdego domu i wszystkie wizualizacje będą do siebie podobne. Ponadto uniwersalna pora roku i dnia spłyciłaby poszczególne aspekty wizualne tych nieprzeciętnych projektów, wypracowanych przez doświadczonych architektów.

WIREX BASIC BEZ OKAPÓW

Każda z naszych wizualizacji jest unikalna i dokładnie przemyślana, aby jak najlepiej podkreślić charakter i styl prezentowanego domu. Dzięki starannemu doborowi otoczenia, nasze wizualizacje nie tylko prezentują architekturę domów, ale również pokazują, jak mogą one harmonijnie współgrać z naturą.

Zobacz jak podkreśliliśmy charakter innych domów: