fbpx

Wizualizacje domu – Wirex Grand

W naszym studio specjalizujemy się w tworzeniu wizualizacji architektonicznych. Staramy się, żeby każdy projekt wyróżniał się niepowtarzalnym stylem, który podkreślamy odpowiednio dobranym otoczeniem. Dzięki temu wizualizacje nie tylko przyciągają uwagę odbiorców ale są też wyróżnikiem dla konkretnego modelu. Przy tym projekcie stworzyliśmy łącznie 32 wizualizacje domów – po 8 dla każdego z czterech projektów. Poniżej przedstawiamy serię wizualizacji dla domu Wirex Grand.

WIREX GRAND Z OKAPAMI Z POKRYCIEM HYYGGE

Dom Wirex Grand

Największy z domów Wirex Grand, wyróżnia się na wizualizacji całkowicie ciemnym wykończeniem. Na elewacji zastosowano nowoczesne płyty, wyglądające jak prawdziwy kamień. Do tego domu zostało dobrane otoczenie z równo przystrzyżonym trawnikiem oraz symetrycznymi krzewami, które z pewnością spodobają się osobom lubiącym nowoczesny i elegancki styl.

Dlaczego wizualizacje poszczególnych domów różnią się od siebie?

Tworząc kilkadziesiąt wizualizacji podobnych modeli, pojawia się pokusa, aby zrobić wszystko w tym samym, jednakowym otoczeniu. Takie rozwiązanie to ogromna oszczędnością czasu. Jednak wtedy nie uzyskamy niepowtarzalnego charakteru każdego domu i wszystkie wizualizacje będą do siebie podobne. Ponadto uniwersalna pora roku i dnia spłyciłaby poszczególne aspekty wizualne tych nieprzeciętnych projektów, wypracowanych przez doświadczonych architektów

WIREX GRAND BEZ OKAPÓW

Każda z naszych wizualizacji jest unikalna i dokładnie przemyślana, aby jak najlepiej podkreślić charakter i styl prezentowanego domu. Dzięki starannemu doborowi otoczenia, nasze wizualizacje nie tylko prezentują architekturę domów, ale również pokazują, jak mogą one harmonijnie współgrać z naturą.

Zobacz jak podkreśliliśmy charakter innych domów: