fbpx

Wizualizacje domu – Wirex Family

W naszym studio specjalizujemy się w tworzeniu wizualizacji architektonicznych. Staramy się, żeby każdy projekt wyróżniał się niepowtarzalnym stylem, który podkreślamy odpowiednio dobranym otoczeniem. Dzięki temu wizualizacje nie tylko przyciągają uwagę odbiorców ale są też wyróżnikiem dla konkretnego modelu. Przy tym projekcie stworzyliśmy łącznie 32 wizualizacje domów – po 8 dla każdego z czterech projektów. Poniżej przedstawiamy serię wizualizacji dla domu Wirex Family.

WIREX FAMILY Z OKAPAMI Z POKRYCIEM HYYGGE

Dom Wirex Family

Dom Wirex Family, na wizualizacji wykończony jest ciemniejszymi materiałami – ciemne drewno, czarna elewacja i dach. Wizualizacje przedstawiają ten dom jako nowoczesne, przytulne, prywatne miejsce w magicznym, zamglonym, iglastym lesie z bujną, zieloną trawą. Dzięki zróżnicowanej scenerii odbiorca któregokolwiek z domów Wirex ma szansę dopasować elewację do charakteru działki na której powstanie jego dom.

Dlaczego wizualizacje poszczególnych domów różnią się od siebie?

Tworząc kilkadziesiąt wizualizacji podobnych modeli, pojawia się pokusa, aby zrobić wszystko w tym samym, jednakowym otoczeniu. Takie rozwiązanie to ogromna oszczędnością czasu. Jednak wtedy nie uzyskamy niepowtarzalnego charakteru każdego domu i wszystkie wizualizacje będą do siebie podobne. Ponadto uniwersalna pora roku i dnia spłyciłaby poszczególne aspekty wizualne tych nieprzeciętnych projektów, wypracowanych przez doświadczonych architektów.

WIREX FAMILY BEZ OKAPÓW

Każda z naszych wizualizacji jest unikalna i dokładnie przemyślana, aby jak najlepiej podkreślić charakter i styl prezentowanego domu. Dzięki starannemu doborowi otoczenia, nasze wizualizacje nie tylko prezentują architekturę domów, ale również pokazują, jak mogą one harmonijnie współgrać z naturą.

Zobacz jak podkreśliliśmy charakter innych domów: